O firmie

Firma LIBAR-CHEMIA przedstawia się Państwu jako przedsiębiorstwo handlowo usługowe, które w swojej ofercie posiada produkty i technologie do obróbki chemicznej różnych stali, w tym stali austenitycznych i stali czarnych.

Naszą ofertę kierujemy do firm produkcyjnych, wytwarzających zarówno te najmniejsze elementy metalowe jak również tych, które produkują wyroby wielkogabarytowe (naczepy, cysterny zbiorniki aparaty, itp), a jakość wytwarzanych wyrobów jest dla nich priorytetem.

Świadczymy usługi chemicznej obróbki poprzez odtłuszczanie, odtlenianie, trawienie i pasywację oraz czyszczenie chemiczne osadów organicznych i nieorganicznych. Czyścimy rurociągi, instalacje technologiczne, instalacje wodne, zbiorniki dla różnych branż, między innymi dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego, mleczarskiego, chemicznego, petrochemicznego i energetycznego.

Do Państwa dyspozycji są nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy w każdej chwili służą swoją fachową wiedzą i poradą techniczną.
Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, o czym będą mieli Państwo okazję się przekonać korzystając z szerokiej gamy usług świadczonych przez naszą firmę.

Korzyści ze współpracy:

  • możliwość wykonania obróbki chemicznej w profesjonalnej trawialni jak również na zakładzie u klienta
  • wszelkie prace wykonywane zgodnie z przepisami i regulacjami środowiskowymi
  • niezawodna jakość świadczonych usług
  • stała opieka i doradztwo techniczne

 

Zapraszamy do współpracy