Obróbka chemiczna


Oferujemy Państwu usługi z zakresu obróbki chemicznej instalacji technologicznych, zbiorników i urządzeń, wyrobów ze stali.

Wykonujemy różnego rodzaju procesy w zależności od potrzeb klienta.Odtlenianie, trawienie, pasywacja, usuwanie kamienia kotłowego, osadów organicznych i nieorganicznych przeprowadzamy według sprawdzonych procedur oraz zgodnie z przyjętymi standardami. Podążając za wyznaczonym trendem, aktualizujemy procedury tak, by oferowane usługi były proekologiczne, bezpieczne i innowacyjne technologicznie.

W trosce o wysoki poziom realizacji zlecenia na trawienie i pasywację elementów stalowych informujemy, iż istnieje konieczność uprzedniego usunięcia z detali zanieczyszczeń ferrytycznych przez firmę prefabrykującą elementy. Wtrącenia ferrytyczne nie są możliwe do usunięcia poprzez trawienie, ponieważ obróbka chemiczna jest obróbką powierzchniową. Usunięcie zanieczyszczeń ferrytycznych w połączeniu z wykonaniem usługi trawienia i pasywacji przez naszą firmę daje Państwu pewność fachowego wykonania zlecenia oraz uzyskania oczekiwanych efektów.

Więcej informacji u naszego specjalisty: 509-356-016

Zapraszamy do współpracy